טוטו טוטו תיקו טוטו 16 טוטו עולמי טוטו פלוס ווינר
 

תוצאות ווינר

 

טפסי טוטו:

* ווינר
* טוטו 16
* טוטו עולמי
* טוטו פלוס
* טוטו תיקו

מילוי טוטו:

* מילוי טוטו 16
* מילוי טוטו עולמי
* מילוי טוטו פלוס
* מילוי טוטו תיקו
* מילוי טופס טוטו

שיטות טוטו:

* שיטות צמצום

זכיות בטוטו:

* זכיות טוטו
* תוצאות טוטו

המלצות טוטו:

* המלצות טוטו
* תוכנת טוטו

ווינר:

* המלצות ווינר
* ווינר
* ווינר ליין
* טיפים ווינר
* פורום ווינר
* תוצאות ווינר

מידע נוסף:

* ספורט חמש

המועצה להסדר ההימורים בספורט

מידע משלים אודות מילוי טוטו ופירוט זכיות
מהגוף המנהל תחום זה בישראל

www.toto.org.il


מדריך לוטו

המדריך המקיף למילוי לוטו
כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול.

www.Only6.co.il


תוצאות ווינר המתפרסמות מדי שבוע עשויות להפוך עולמות עבור הזוכים המאושרים, ואומנם יחידי סגולה הם אלו הזוכים ליהנות מפרס המיליון של הווינר.

כל ממלא טפסי ווינר בין שמדובר בטפסי הווינר מאץ' ובין שמדובר בטפסי הווינר ליין או טופ ווינר, הרי שהריגוש הטמון בהימור העשוי לקדם את היחיד אל עבר חלום המולטי מיליונר הוא המשכנע רבים מאיתנו להאמין ולו לרגע כי אנחנו הבאים בתור למיליון.

רגע פרסום תוצאות ווינר הוא רגע מרגש ומכריע בו כל התקוות והציפיות עשויות להתנפץ לרסיסים או להתגשם למיליונים.

המתח הרב בו מצויים המהמרים הכבדים הינו רב. מדובר באנשים המשקיעים חלק מכובד מפרנסתם לטובת החלום ולרוב נותרים עם רסיסי חלום המזכים אותם בכמה אלפי שקלים אך נדיר מאוד שיזכו במיליון.

עובדה זו כמובן מצערת, כיוון שייתכן והיו נהנים יותר מן הכסף שנזרק לטובת מילוי טפסי הווינר בכדי להגשים מטרה באמת נעלה בחייהם שהייתה מקדמת אותם בחיים, כמו: השקעת הכסף למטרות לימודים, למען הקמת בית, למען פתיחת עסק ועוד. כי בסופו של דבר, 50 ₪ ועוד 50 ₪ מצטברים בסוף לסכום יפה.

יחד עם זאת, לא ניתן להתכחש לעובדה כי התקווה הקטנה שלנו כי חלום המיליון יתגשם בהינף יד של מילוי כרטיס הטוטו ווינר, ממלאת אותנו בתקווה גדולה כי הנה עוד מעט חזון אחרית הימים יתממש ואנחנו נשב עם חיוך ענק על הר של מזומנים נפלאים וירוקים.

כולנו מכירים את ההרגשה: ישיבה מתוחה אל מול מסך הטלוויזיה, כסיסת ציפורניים, תיפוף רגליים עצבני והמתנה נצחית לשעת פרסום תוצאות ווינר. שנייה עוברת, דקה חולפת ואפילו הפיצוחים כבר לא נראים לכם כל כך טעימים, אי הידיעה הורגת אתכם ואתם כבר מוכרחים לדעת: מיליון או אפסיון.

והנה תוצאות ווינר כמעט ועומדות להתפרסם: תחילה מתפרסמות תוצאות ווינר של המשחק הראשון בליגה הארצית, אחר כך תוצאות ווינר של המשחקים הבינלאומיים עד שלבסוף אתם צופים בתמונה השלמה – וההכרעה היא: כי לא זכיתם במיליון...איזו אכזבה.

יש הטוענים כי ווינר הוא אחד מן המשחקים הפופולאריים של המועצה להסתדרות ההימורים בישראל. וכיאה למשחק פופולארי ישנו פורום ווינר בו גולשים מטכסים עצה בנוגע לתוצאות האפשריות של משחקי ווינר. המלצות ווינר אלו הינן מפי מהמרים מומחים או סתם אנשים הממלאים בקביעות את טפסי ווינר ומייחלים ליום בו יתפרסם הטופס שלהם מעל לתוצאות לוח ווינר.

ווינר הוא אכן משחק של זוכים, הוא מבקש להגדיל את סיכויי הזכייה של כל מהמר ומהמר תוך הכפלת אפשרויות המילוי בטופס.

תוצאות ווינר המתפרסמות מדי שבוע בסדרה של 90 משחקים המשתתפים בהגרלה, הופכות את הזוכה למאושר שבאדם. בן רגע הופך הזוכה מאדם עם דאגות כלכליות עתידות, לאדם נטול כל עננה כלכלית. כל שעליו לעשות הוא לדעת כיצד להשקיע נכונה את הונו והשאר כבר יתפח מעצמו.

לסיכומו של עניין, אם אתם מהחולמים השקיעו עשירית מכספכם במילוי טפסי ווינר ואולי גם אתם יום אחד תזכו לחסד בתחום הפיננסי כאשר תוצאות ווינר שיפורסמו בלוח יכריזו עליכם כזוכים המאושרים.

 
כל הזכויות שמורות © 2007-2016 www.totoguide.co.il